Robert PatrickI

Robert Hammond Patrick Jr.

7,6
14 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Patrick

Cieszę się, że zagrał w Z Archiwum X, bo naprawdę był świetny. Bardzo polubiłem agenta Doggetta, był bardzo wyrazistą postacią.

squeeze2

Nie tylko ja pamiętam o Archiwum? Fajnie :)

gerardtn1

Nie tylko, nie tylko. ;)

squeeze2

Dla mnie na zawsze pozostanie terminatorem ale rola z Archiwum też była ok-jest świetny

CelineMarie

Dla mnie na odwrót.

squeeze2

Żeby on był wspaniały no nie wiem wspaniały to jest DeNiro.
Co się tyczy Robercika z całym szacunkiem do niego to dla mnie jest on dobrym aktorem i nic poza tym.

squeeze2

Jest dobrym aktorem i wykreował fajne postacie w "z archiwum x" zagrał nieprzeciętnie, ten jego głos faktycznie charakterystyczny głos przyprawia o szybsze bicie serca:) John Dogget the best:)

Eris_3

Bardzo dobrze zagrał w Filmie Od zmierzchu do świtu również w serialu o tej samej nazwie oraz uczeczce do Terrawitii. Jest charakterystyczny i dobrze gra.

squeeze2

Zawsze uwielbiałam "Z Archiwum X", ale nigdy nie widziałam tych późnych sezonów, zwłaszcza tych z Doggetem. Teraz to nadrabiam i bardzo mi się jego postać podoba. Głos ma niesamowity, aktorsko bardzo dobry, fizycznie też miły dla oka.

nikolatesla

The X-Files to lata 90-te, w Polsce emitowany od 1996 w TVP 2, pamiętam że przy tym serialu zapominałem o ówczesnej rzeczywistości, ale Roberta Patricka nie pamiętam, może dlatego że wkręciłem się w pierwsze sezony, odeszły lata 90 odeszło moje zainteresowanie dlatego serialu, Robert Patrick musiał dołączyć do serii pózniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones