PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765011}

Trzy razy Ana

Tres veces Ana
7,6 597
ocen
7,6 10 1 597
Trzy razy Ana
powrót do forum serialu Trzy razy Ana

Nie wiem czy Wy też tak sądzicie ale ta aktorka obecnie wygląda nie najlepiej.
Po pierwszym odcinku "Trzy razy Ana" byłam w szoku co się z nią stało, mizernie wygląda, ma dołki pod oczami i ogólnie zmizerniała. Jakby minęło od "Otchłani" w której wyglądała bajecznie więcej lat! Nie wiem czy jest przemęczona potrójną rolą, czy to kwestia makijażu (nie sądzę), czy zabardzo się odchudziła albo ma problemy poza planem ale nie wygląda najlepiej. Nie oglądałam niestety "Za głosem serca" bo nie miałam wtedy czasu i nie wiem jak tam sie w ruchu prezentowała stąd taki rozdźwięk w moich oczach między "Otchłanią" a "Trzy" gdzie (pomijając to że tam miała najlepszy dla siebie kolor włosów i ogólnie fryz) była świeża, oczy jej błyszczały a policzki miała jak jabłuszka :) tu jest cieniem siebie, jeśli to przez dietę to pytam się: po co ci to było dziewczyno?

ocenił(a) serial na 10
777temida

Jak dla mnie wygląda super w "trzy razy Ana" zwłaszcza jako Ana Leticia

martadion

Czasem zaglądam i kilka minut zerknę na serial i wg. mnie najładniej wygląda jako ta siostra w kręconywch włosach, zaś bardzo nie podoba mi się jak ma usta pomalowane jako ta siostra zołza- nie chce mi się sprawdzać imion :) uważam, że mocny kolor pomadki pasuje gdy ma się duże usta, aktorka zas ma dziwny kształt górnej wargi i ten kolor jej nie służy bo obnaża ten mankament uwypuklając go, sama mam podobne usta i nigdy tak się nie maluję.

ocenił(a) serial na 7
777temida

Dla mnie ona jest idealna .Jednak najbardziej lubie ją w blondzie :)

ocenił(a) serial na 1
pati1109

zgadzam sie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones