PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=819944}

Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego

Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes
7,6 19 882
oceny
7,6 10 1 19882
7,1 9
ocen krytyków
Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego
powrót do forum serialu Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego

Średni

ocenił(a) serial na 6

Więcej tam zostało przedstawione z portretu psychologicznego seryjnego zabójcy przez samego Teda mówiącego o sobie w 3 os., niż przez twórców dokumentu. Jak już dużo osób zauważyło, za mało tam wnikliwości, porządku i konkretu. Dość nieprzemyślana i niedopracowana konstrukcja. Mam wrażenie, że twórcy starali się nadrobić braki widowiskową formą pełną migających fotek i szokujących filmików. Mam niedosyt, dużo ciekawszych rzeczy można dowiedzieć się z youtuba, niż z tego dokumentu.

ocenił(a) serial na 9
Jamnikova

Poniekąd racja, ale wg mnie to jest wlaśnie najlepsze w tym filmie, że interpretacja historii Bundyego i osobowości należy do widza, psychologów, psychiatrów i chyba wszystkich grup społecznych... Był nietypową osobowością i równocześnie przerażającym mordercą. Aktorzy też wypowiadają się na ten temat różnie pod koniec filmu. Nie może być to film oskarowy, bo dostał by go sam Bundy... a szczerze wątpię czy ktoś zagrał by go tak dobrze niż on sam. Być może już wtedy wyobrażał sobie, że właśnie w taki sposób cały świat będzie o nim wspominał.

ocenił(a) serial na 9
Jamnikova

Poza tym serial ma rozgłos i uporządkowanie, a na youtube jest chaos i powtórki nagrań. Osobiście uważam, że jak na taką skalę, serial jest dobrze zrobiony, w miarę chronologiczny i wciąga :)

Jamnikova

Jak dla mnie zabrakło takich drobnych szczegółów jego działania. Nie chodzi mi o szczegóły zbrodni, ale bardziej ciekawi mnie fakt w jaki sposób udało mu się niemalże niepostrzeżenie porwać i zamordować tyle osób? W jaki sposób zdołał uprowadzić w hotelu kobietę, która wsiadła do winy (przecież są inni goście, obsługa itd.)? Czaił się na nią, czy z przypadku się trafiła. Nie dowiadujemy się o tak naprawdę za wiele o sposobie jego działania... A tego się spodziewałem po tym serialu. I kolejna rzecz to fakt, że nikt nie zapytał go wprost DLACZEGO to robił?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones