Tyler Hoechlin

Tyler Lee Hoechlin

8,1
7 788 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tyler Hoechlin

Właśnie pojawił się na planie:

http://www.justjared.com/2016/02/29/tyler-hoechlin-hangs-with-jessica-lowndes-af ter-arriving-in-vancouver-for-fifty-shades-darker/

Cieszycie się Niewiasty? :)

Ewcia78

Jakiś debilizm chyba. Gdzie on ma mózg?! LECĘ ZDJĄĆ MU KLAPKI Z OCZU ZANIM ZBĘDZIE ZA POŹNO

weron_ikk45

Przesadzasz :D może dzięki temu będzie bardziej rozpoznawalny :) no miejmy nadzieję że go nie zaszufladkują przez to :D

Rogelio98

Ja na jego miejscu nawet nic nie znaczącego przechodnia bym tam nie zagrała :')

weron_ikk45

Jakby chcieli Ci dać jakąś rolę w tym filmie to byś dostała zawału ;-) od takiej wieści xd
Zresztą Tyler musi gdzieś grać.. zgadzam się Grey to jakaś nie super produkcja... ( pierwszej części nie oglądałem.. Czytałem książkę :/ ) ale film obejrzy na pewno sporo nastolatek i dorosłych ludzi :D może się im spodoba :)
Poza tym martwię się tym że zostanie zaszufladkowany jak Leonardo po "Titanic" gdzie rzeczywiście grał super ale jego postać była trochę.... ( wiesz o co mi chodzi ;-) ) ( sam aktor podobno musiał się sporo namęczyć by zerwać tę łatkę )
Ale miejmy nadzieję że miny Tylera oraz jego boskie ciało ;-) zdziałają cuda :D

Rogelio98

Zacznijmy od tego, że nigdy nie dostałabym takiej propozycji :') Ale wiem do czego zmierzasz xD Jestem pewna, że Tyler się postara i może sprawi, że dla niego obejrzę ten film.

Ewcia78

nie ma go w ciemniejszej stronie greya obejrzałam film jego nie widziałam

Ewcia78

Nie było go:(

Asia2017_filmweb

W jego filmografii na IMDB pojawia się trzecia część tego filmu, premiera w 2018 roku. Z tego co się orientuję to chyba 2 i 3 część kręcono jedna po drugiej, więc może autor artykułu się pomylił widząc Tylera na planie i od razu "obsadził" go w " Ciemniejszej stronie Greya".

Asia2017_filmweb

uff dzięki Bogu, że nie oglądałam:P
miałam obejrzeć tylko dla Tylera i mi ulżyło, że nie muszę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones