Tyler Hoechlin

Tyler Lee Hoechlin

8,1
7 789 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tyler Hoechlin

Podobno Hoechlin nie wraca na stałe w piątym sezonie, być może wystąpi przelotnie. WHY? ;(

snow11

Bo chce grac w filmach :( Nie rozumiem czemu... ja i tak juz go zaszufladkowalam i zawsze bedzie dla mnie Derekiem :P

Krwawa_Orlica

Dokładnie. "TW" bez Dereka to nie to samo ;( Rozumiem, że chce się rozwijać jako aktor, ale i tak smutno. Najpierw straciliśmy Allison i Isaaca, a teraz jeszcze Dereka, not cool :(

snow11

Niestety musimy go zrozumieć, ma już 27 lat i chce dalej rozwijać się, a nie bez przerwy grać w młodzieżowym serialu, lecz uważam, że (zwłaszcza będąc z nami od pierwszego sezonu) Hoechlin mógł poczekać ten jeden ostatni sezon (dla niedoinformowanych - to ma być ostatni sezon Teen Wolf, oczywiście zawsze może się coś zmienić haha).

niki224

ostatni sezon i db bo coraz słabszy ten teen wolf się robi

martaksp_87

Zdania sa podzielone;) jak dla mnie calkiem fzjnie sie zapowiada:)

niki224

to lepiej grac w glupawych komedyjkach?
A ten serial mlodziezowy to stare D... tez ogladaja :P
I co to znaczy "ma juz 27 lat"? :D Ja tez jak mialam 15 lat to myslalam, ze ludzie w wieku 30 lat chyla sie nad wiekiem trumny, ale punkt widzenia sie zmienia z czasem :P

Krwawa_Orlica

Chodzi mi o to ze jest juz w takim wieku ze chce sie rozwijac itp. a to jego sprawa juz gdzie bedzie gral:)

niki224

Poprawka - Jeff powiedzial ze bedzie 6 sezon!

niki224

Nie wiem czy warto ciagnac. Wciaz uwazam, ze bez Dereka to juz nie to samo. Nawet Stiles mniej zabawny jest.

Krwawa_Orlica

Dziwisz mu się ? Nie ma Dereka - nie ma Stilesa ;););)

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/f8/dc/37/f8dc37f35b6910d9fb5d32ab0c9a0 20f.jpg

Ewcia78

@Ewcia78 ha ha ha fajne zdjęcie

snow11

Jest w 5 sezonie chociaż w 1 odcinku? Właśnie obejrzałam 4 sezony tylko z jego powodu i nie wiem czy ruszać piąty, skoro ma go nie być.

maryskac

Nie ma, niestety ;(

snow11

ale sezon nie był zły ;)

snow11

Dzięki za info. Może Dareczek powróci w 6 sezonie. Nie widać, żeby Tyler robił zawrotną karierę w Hollywood, może wróci do serialu.

snow11

Niebyło go w 5 sezonie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones