Shia LaBeouf

Shia Saide LaBeouf

7,7
28 317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shia LaBeouf

Shia (moim zdaniem) świetnie zagrał w "Fury". Jego ekspresja w tym filmie pokazywała przez jakie
gówno przeszedł "Bible" z resztą załogi i jakie piętno na jego psychice odcisnęła wojna. A poniższa
scena, mistrzostwo.

http://youtu.be/mwsOdsxDZh0

Sawyerr

Moim zdaniem zagrał przeciętnie. Nic takiego oryginalnego nie pokazał. Zagrana przez niego postać była pozbawiona rysu realizmu. Przejaskrawiona, wyczerpał limit rozrzewnienia na następne kilka filmów. Wydaje mi się , że ten aktor ma duże ze sobą problemy i przenosi je na role, w które się wciela. Ale scena o której piszesz jest akurat bardzo dobra.

Sawyerr

zgadzam się, Shia był świetny w tym filmie. Nigdy za nim nie przepadałam, ale tutaj pokazał klasę.

brightside

ja bardzo go lubię za wszystkie role,a tu pokazał klasę aktorską.najlepsza scena-opatruje rękę brada cytując werset z biblii,a brad się dołącza i patrzą sobie w oczy-coś niemal magicznego.

Sawyerr

też się zgadzam, bardzo dobra rola. kto by się spodziewał...

Sawyerr

To jego najlepsza rola, bezapelacyjnie! Miał duże pole do popisu, szkoda, że uśmiercili jego bohatera

Sawyerr

Dokładnie świetna rola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones