Demi Moore

Demetria Gene Guynes

7,7
14 326 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Moore

uwielbiam na nia patrzec jest boska :))))

bartek26tm

Jest boska, piękniejsza od niektórych młodszych od siebie aktorek czy modelek>

sparrow491

Była boska. Teraz wygląda jak woskowa lalka. Dajcie spokój.

mrs_robinson

Moim zdaniem im starsza tym ładniejsza. Wniosek? Bardzo nienaturalna. Ale trzeba przyznać, że jest piękną dojrzałą kobietą, a wielu jej tego zazdrości. Chyba dlatego takie komentarze...

tercc

Owszem. Zazdroszczę jej. Tego jaka była. Wolę aktorki, które potrafią znosić z godnością upływ lat. Oczywiście, jest bardzo ładna, ale to nie ona przecież. Tylko chirurgia plastyczna.

bartek26tm

Proponuję obejrzeć ją w filmie "Półmrok" to chyba z 2008 roku. Pięknie wygląda, jak figura woskowa, bo na jej twarzy nie drgnie nawet jeden mięsień. Zbotoksowana do granic możliwości tak, że nawet charakterystyczne zmarszczenie czoła minęło. O uśmiechu nie wspomnę. Rozumiem dbałość o figurę, kondycję, ale to co zrobiła sobie z twarzą to porazka. Jak można być dobrą aktorką z mimiką na poziomie ameby?

użytkownik usunięty
bartek26tm

Zgadzam się z założycielem tematu! Do tego ten seksowny głos... Demi jest jedną z piękniejszych aktorek.
A propos operacji plastycznych, chyba normalne, że człowiek chce ładnie i młodo wyglądać.

użytkownik usunięty

Zmienilam zdanie o niej po obejrzeniu Uwierz w ducha. ;) . B. dobra gra. Mimo,iz jej uroda nie jest powalajaca,lubie ja.

Według mnie o wiele ładniej wyglądała jak miała krótsze włosy. Teraz wygląda jak sztuczna lalka barbie. :)

bartek26tm

A ja ją widziałem na otwarciu restauracji Planet Hollywood w Toronto, a nawet złapałem czapeczkę, którą rzuciła w tłum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones