Crispin Glover

Crispin Hellion Glover

7,4
7 401 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Crispin Glover

...uroda, a jednak wielu dziewczynom się podoba!!!

nimii

mi się nie podoba, według mnie jest brzydki

nimii

hej! według mnie ma w sobie coś niebywale demonicznego, jest magnetyczny, nie jest ładny, ale kurcze przyciąga uwagę.... pamietam jak zobaczyłam go pierwszy raz, kiedy byłam w liceum i oglądaliśmy z klasą "Ferdydurkę"... film zrobił na mnie wrażenie.... ale najbardziej zapadł mi w pamięci Miętus... niesamowity
pozdrawiam:)

nimii

Niech te dziewczyny pokażą swoje zdjęcia to ocenimy jakiej to grupie ten aktor im się podoba :)

użytkownik usunięty
nimii

Nie o urodę tu chodzi, on ma w sobie jakiś magnetyzm, coś co przyciąga uwagę. Takiego faceta zaraz zauważysz na ulicy. Świetny w Willardzie, chyba najlepsza z jego ról.

zgadzam się, aby powiedzieć że jest przystojny zastanowiłabym się, ale ma coś w sobie co przyciąga uwagę w niektórych filmach wygląda jak mroczny książę ciemności i zdaje się być bardzo tajemniczy, ale żeby powiedzieć że jest przystojny hmm to raczej nie to .

ScaRLeTT234

Słowo którego szukacie to seksowny, albo łagodniej, charyzmatyczny ;) Zgadzam się z wami, w dodatku Glover jest jak wino - im starszy tym lepszy...

nimii

On jest cudowny, mnie urzekł w Aniołkach najpierw;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones