PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462441}

Zmierzch

Twilight
5,6 332 363
oceny
5,6 10 1 332363
4,0 26
ocen krytyków
Zmierzch
powrót do forum filmu Zmierzch

Wielu ludzi mówi, że Książki Stephanie Meyer strasznie się ciągną i są nudnawe, ale na przykład ja wolę poczytać "Zmierzch" inż np. "Akademie Wampirów" gdzie ciągle się coś dzieje.
Tutaj właśnie jest problem. Większość ludzi lubi gdy film i książka się nie ciągną tylko od początku do końca się coś dzieje. Tak więc przyznaję, że Zmierz jest filmem, który się ciągnie i tak samo jest z książką, ale właśnie dlatego tak dużo ludzi ją ubóstwia i nienawidzi. Jedni wolą czarny inni biały. Jedni wolą jak się trochę pociągnie książka i będzie więcej opisów, a inni wolą jak akcja jest przez cały czas.

Jasne, że ta miłość (przynajmniej na filmie) była trochę sztuczna, ale była taka przez aktorstwo Kristen. Co prawda właśnie tak sobie wyobrażałam Bellę, ale jednak trzeba przyznać, że Kristen za dobrą aktorką to nie jest.

To jest przynajmniej moja opinia. Każdy ma inną i może z zupełnie innego powodu nie lubi tych książek i filmów :/

ocenił(a) film na 2
MeGusta_AM

Ludzie lubią kiedy film nie jest nudny. Może nie być w nim niesamowitych efektów specjalnych, ale dobre dialogi. Może nie być mnóstwa strzelanin, ale dobry i spójny scenariusz i dobrze zagrane role. Ale tu nie ma niczego. Film jest rozciągnięty i ma coś co bardzo mi się nie podoba - gdy jest główny wątek a do tego wątek miłosny (jako taki dodatek) jest spoko, kiedy film ma tylko wątek romantyczny, to też nie jest źle, ale tu jest wątek romantyczny a do tego na siłę dodany inny, zapewne po to żeby film przedłużyć i zgarnąć większą kasę - to jest najgorszy rodzaj. Co mogę powiedzieć - to chyba najgorszy możliwy gatunek filmów (niby horror, romansidło dla nastolatek), ale i tak dało się ten film zrobić lepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones