PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395641}

Załoga G

G-Force
6,1 25 456
ocen
6,1 10 1 25456
Załoga G
powrót do forum filmu Załoga G

Dziś byłem na pokazie 3d, był to mój pierwszy seans Digital 3d, wcześniej byłem tylko w Imaxie, i niestety rozczarowałem się ... 3d jest płytkie, a raczej wklęsłe, nie ma tu mowy o "wystawaniu" czegokolwiek poza ekran, jest jedynie głębia ;/
Sam film również nie powala, jedzie na starych schematach disneya (w negatywnym ujęciu)zmiksowanych z nowomodnymi kreskówkami(gadżety, agenci w wersji młodzieżowej itp).
Podsumowując dziecko może i się ubawi ale nie przez 3d, a dzięki fabule , toteż 20 zł za bilet ulgowy to wywalone pieniądze, z drugiej strony seanse w wersji 2d są miałkie gdyż film robiony pod 3d w wersji 2 wymiarowej ma często rozmazany 2 plan.
ogólnie
4,5/10 (jako szablonowy film disneya rzemieślniczo dobrze wykonany ale zupełni nie porywający)

PS. Jedynym plusem było to iż z zwiastunów dowiedziałem się o tym filmie
http://www.filmweb.pl/f450904/Opowie%C5%9B%C4%87+wigilijna,2009
- będzie wyświetlany w sieci IMAX i z tego co widziałem może być to widowisko na miarę Beowulfa (efekty)

pan_satyros

to zależy od kina, ja a multikinie widziałam[tez w 3d] i efekt 3D ekstra

akont

to rowniez byl moj pierwszy film 3D i szczerze to zawiodlam sie i to bardzo. nie tym, ze to 3D bylo slabe ale ogolnie calym filmem. jak ktos bedzie chcial isc to NIEPOLECAM

ocenił(a) film na 1
pan_satyros

ja raz ujrzałem to na TVP 1 i żałuję :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones