PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33971}

Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Charlie's Angels: Full Throttle
5,5 51 176
ocen
5,5 10 1 51176
4,2 6
ocen krytyków
Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość
powrót do forum filmu Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

dawno nie widzialem tak glupiego i bezsensownego filmu, to az przekracza wszelkie granice. pretensjonalna bzdura do szescianu, której nie da sie strawic nawet z przymruzeniem oka, a nawet z obojgiem oczu zamknietych, po prostu najlepiej od razu wylaczyc.

ocenił(a) film na 1
Caligula

1...ale z mikroskopijnym plusikiem za edwyna collinsa w ścieżce dźwiękowej :D

ocenił(a) film na 1
Caligula

wytrzymałam 5 min co i tak uwazam za mój osobisty suckes i sprawdzian siły woli. Jedynka była tragiczna ale Zawrotna Szybkość bije wszelkie rekordy głupoty ..aż brak słów

ocenił(a) film na 1
Absynt_Ariena

obejrzałam to do końca tylko dlatego,że zawsze kończę film,który zaczęłam....ale to były prawdziwe katusze....i teraz już się nie dziwię,czemu demi moore dostała złotą malinę (słyszałam od niektórych,że była jedynym jasnym punktem tego filmu)-wyglądała strasznie(makijaż w ostatnich scenach-tragedia) i w ogóle jakoś tak obleśnie grała...poza tym w tym filmie nic nie jest logiczne,nie ma czegoś takiego jak ciąg przyczynowo-skutkowy,elementy do siebie nie pasujące nagle dają jakąś dziwną całość.....i tak jak mówiłam,tylko piosenka collinsa miała dla mnie jakikolwiek sens w tym filmie

ocenił(a) film na 1
maggie_fraser_rowe

podziwiam cię! ..wytrzymać całe aniołki..;) to jest coś!:)
Może też kiedyś spróbuje ( jak będę maiła ochote się dobić :P)

ocenił(a) film na 1
maggie_fraser_rowe

podziwiam cię! ..wytrzymać całe aniołki..;) to jest coś!:)
Może też kiedyś spróbuje ( jak będę miała ochote się dobić :P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones