PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33971}

Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Charlie's Angels: Full Throttle
5,5 51 181
ocen
5,5 10 1 51181
4,2 6
ocen krytyków
Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość
powrót do forum filmu Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Ja rozumie film akcji

ocenił(a) film na 1

Rzeczy muszą być naciągane i przekłamane, no ale żeby wejść do spadającego [niewyobrażalnie długo] helikoptera?

1/10 *

Kris006

A po mojemu wszystko się zgadza-bo jakby taka scena pojawiła się w "Mission Impossible" to bym znudzony machnął ręką,gdyby w któryms z filmów z Seagalem-prychnąłbym śmiechem,ale kiedy widzę ją w "Aniołkach...",pozostaję w specyficznym klimacie filmu.Ten rozrywkowy film właśnie od tego jest-od upychania w nim nierealistycznych,acz widowiskowych scen i od fragmentów,gdzie główne bohaterki prezentują swe fizyczne walory<btw-kto policzy ile razy Cam D. nie żałuje widoku swej pupy?>...

ocenił(a) film na 9
mikrobas

totalnie sie z tobą zgadzam! co tam spadający godzinę śmigłowiec/helikopter, jazda deską po linie, latający strój madison!
aniołki potrafią wszystko!

ocenił(a) film na 9
Kris006

a wgl. on nie spadał cały czas. kilka sekund zaraz po tym jak wypadł z ciężarówki zaczął lecieć.

użytkownik usunięty
Kris006

no wiesz, on nie spadał niewyobrażalnie długo... to tylko spowolnienie obrazu w kamerze, efekty specjalne, (zastosowano jest też w np Matrixach), w rzeczywistości to stało się bardzo szybko

użytkownik usunięty
Kris006

To nie jest film akcji, tylko komedia ze specyficznym poczuciem humoru (jak w 'Wiecznym studencie' czy tym filmie o frajerach...)
Kto policzy, ile razy Cam D. puszczała dwuznaczne teksty?
"Od tego walenia będę mokra przez parę godzin"
I ten jej śmiech... xD

ocenił(a) film na 9

właśnie! albo kiedy dochodzi do takich rozmiarów lubie ujeżdżać mocno i ostro. ;) uwielbiam aniołki. gdyby powstała 3 część... cool :D

ocenił(a) film na 3
Kris006

mi akurat takie cuda nie przeszkadzały.. gorzej było z samą fabułą, która po prostu była nielogiczna i teksty tak drewniane, że korniki miałby ucztę..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones