PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33971}

Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Charlie's Angels: Full Throttle
5,5 51 167
ocen
5,5 10 1 51167
4,2 6
ocen krytyków
Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość
powrót do forum filmu Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość

Dno i 3 metry mułu

ocenił(a) film na 3

Zdecydowanie odradzam oglądanie tego filmu. 3 znane aktorki z sporym dekoldem nie uratują filmu. Nowe "Aniołki Charliego" nie umywają się do pierwowzorów. Odrzuca mnie też głupota scenariusza (pierścienie (wtf?!)). Lepiej obejrzeć jakiś dokument na Discovery.

użytkownik usunięty
MnIsZeK

Niestety zapowiedzi obiecują nie wiadomo jakie arcydzieło będące parodią chyba Austina Powersa a z pierwowzorem czyli serialem nie mają nic wspólnego pod względem fabularnym(sam głosnik i głos to za mało) ...

ocenił(a) film na 1

na polsacie puścili to jako "megahit" Maja chłopaki poczucie humoru :)))

max_38

myślałam,że film będzie fajny.. jednak grubo się myliłam takiego kitu jeszcze nie oglądałam..

ocenił(a) film na 6
amiralka

Do takich filmów trzeba podchodzić z dystansem. To była całkiem niezła komedia. Efekty cieszyły oko. Ten film w założeniu miał bawić, a nie nie być "realistyczny" (przynajmniej ja tak to odebrałem).
@max_38 ten film nie zasługuje na tak niską ocenę.

ocenił(a) film na 1
Fr1kEd

moja ocena jest taka i się nie zmieni. Twoja może być inna. Twoja ocena twoja spawa a moja ocena to moja sprawa.
Dla mnie ten film to katastrofa. Powinni go kazać oglądać w więzieniu za karę :)

ocenił(a) film na 6
Izabela_19

Wątpię by więźniowie mieli coś przeciwko.

Fr1kEd

Sam kiedyś oceniłem ten film na 3 czy 4 ?
Teraz oglądałem raz jeszcze i dałem 8.
Zgadzam się że do filmu tego podchodzi sie z dystansem.
I różne skoki wysokie,latanie dzięki strojowi..czy tego typu rzeczy po prostu trzeba traktować jak np x menów których uwielbiam :)
Demi Moore była rewelacyjna w tym filmie,po prostu świetna dla mnie.
Oceniam na 5 plus 3 za Demi więc 8 ;)

Damx123

a według mnie x men to inna bajka, tam nie było durnych momentów, x menów się fajnie ogląda, a nie wyje się z tego powodu że film jest do kitu i oczekiwało się czegoś innego..

amiralka

No nie było :)
Fakt ten film jest kiczowaty ...
I Cameron to idiotka..jej zachowanie w tym filmie ale nie tylko..pozostawia wiele do życzenia jak również jej gra aktorska i okropny wygląd.
Ale jak się wypije trochę to ten film się ogląda dość miło :)

Damx123

i po wypiciu fruwa się razem z DemiPP

amiralka

Hehe :)
Teraz to mnie rozbawiłaś :)
No ale z Demi to mogę latać i nie tylko ;)

Damx123

:D:D

Damx123

Mogę się założyć że akurat urody to ty jej zazdrościsz tak samo jak jej figury

Fr1kEd

ale mnie on nawet nie bawił..o ile pierwsza część mi się podobała to ta była po prostu głupia.. no po prostu nie mam na niego słów;/

ocenił(a) film na 7
MnIsZeK

Dokument np Duchy lub Doświadczyć niezwykłego jak sądzę miałeś na myśli.

ocenił(a) film na 7
MnIsZeK

Dokument jak sądzę Duchy i Doświadczyć niezwykłego miałeś na myśli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones